Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

ConfirmMatchesDoes not match

Vähemalt 6 tähemärki, neist 1 täht ja 1 number, tühik pole lubatud.

Estplast Tootmine OÜ

Estplast Tootmine OÜ on Eesti kapitalil põhinev vahtpolüstüreenist soojustusplaatide tootmisele ja turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Maardus asuvas nüüdisaegses tehases alustati tootmist 2004. aasta alguses. 2006. aastal laiendati tehases tootmis- ja laopinda ning investeeriti täiendavalt uutesse tootmisseadmetesse.

Estplasti tegevus on suunatud kvaliteetse ning konkurentsivõimelise hinnaga ehitusmaterjali – vahtpolüstüreeni – tootmisele ja turustamisele. Estplast pakub oma klientidele kvaliteetset ja kõrgelt hinnatud ehitusmaterjali, usaldusväärset partnerlust ja paindlikku hinnapoliitikat.

Mis on EPS?

Vahtpolüstüreen ehk standardikohase nimetusega EPS on kerge jäik plastvahul põhinev soojustusmaterjal. EPS on hinna ja kvaliteedi suhte poolest üks efektiivsemaid soojustusmaterjale. Soojustusplaadid on kerged, lihtsalt käsitsetavad, ei kaota aja jooksul soojust isoleerivaid omadusi ega deformeeru ning on samas tugeva konstruktsiooniga. EPS-isolatsioonimaterjale kasutatakse nii uusehitistes kui ka vanemate ehitiste renoveerimisel. EPS-plaatidega võib hoone soojustada keldrist katuseni.

Tootekataloog

Kontakt

+372 6 339 252
marketing@estplast.ee
www.estplast.ee

Altmetsa tee 10/1, Maardu

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.