Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

ConfirmMatchesDoes not match

Vähemalt 6 tähemärki, neist 1 täht ja 1 number, tühik pole lubatud.

Weber (Saint-Gobaini üks tegevusharu) on maailma suurim kuivsegude tootja. Ka Eestis on Weberi turuosa suurim. Meie tootevalikus on ~1000 erinevat toodet.


Oleme aastaid teinud koostööd ametikoolidega, käinud seal loenguid pidamas ning andnud materjale õppetegevuseks. Oleme sponsoriks mitmetel spordialadel ning toetame sportlasi ka otse. Olulisel kohal on ka heategevus – toetame paljusid heategevuslikke projekte, mis on suunatud laste, raskustesse sattunud perede jt abivajajate aitamiseks.

Weber on osa Saint-Gobaini kontsernist, mis on maailmaliider ehitusmaterjalide turgudel. Saint-Gobain asutati 1665 aastal Prantsuse ministri Jean-Baptiste Colberti poolt koostöös Louis XIV-ga, et alustada klaasi tootmist tööstuslikus mahus esimest korda ajaloos. Esimeste tarnete seas oli klaas Versaille lossi Peeglisaali jaoks.

Täna tegutseb Saint-Gobain 64 riigis, neil on ligikaudu 190 000 töötajat ning igal aastal müüakse 42 miljardi euro väärtuses ehitustooteid. Igal aastal lisandub Saint-Gobainile ligi 400 patenti.

Tapp-liitega Fibo plokk UUS!

Oleme uuendamas kogu Fibo plokkide sortimenti. Peamisteks erinevusteks eelmise „põlvkonnaga“ on tapp-liide vertikaal vuugis.

Tapp-liitega vertikaalvuuk läheb kokku ilma müüriseguta!

EFEKT:

  • müürisegu kokkuhoid ja ladumise kiirus + seina sirge joone hoidmine
  • vähem vuuke
  • siledam seinapind
  • viimistlusmaterjalide kokkuhoid
  • sein saab kiiremini valmis ja soodsamalt viimistletud
  • ehitusega saab hakkama ka tavainimene – ei pea ehitajat palkama

Fibo ploki omadused

TULEPÜSIVUS

Tänu Fibo plokkide jämepoorsele struktuurile ja suhteliselt madalale soojusjuhtivusele on Fibo müüritisel väga kõrge tulepüsivus. Fibo plokke võib kasutada kandvates ja mittekandvates vahe- ja välisseintes. Fibo müüritis säilitab suures osas kandevõime ka tulekahju korral ning seda on hiljem enamikel juhtudel lihtne taastada.

HELIPIDAVUS

Fibo plokkidest krohvitud seintel on tänu materjalide tiheduse erinevusele hea õhumüra isolatsioon. Krohvimata Fibo plokkidest seinu saab kasutada helisummutava seinana.

KÜLMAKINDLUS

Tänu kergbetooni poorsusele ja keraamilisele täitematerjalile on plokkidel tagatud head külmakindluse omadused. Külmumise korral on niiskusel piisavalt ruumi jääkristallide tekkimiseks. Plokid dreenivad vaba vett, sest poorideväline ruumala on läbitav ja kapillaarselt mitteimav ning sisemine pooride ruumala on suletud. See teeb plokid külmakindlaks tingimusel, et plokid ei asu vees.

VEEIMAVUS JA NIISKUSESISALDUS

Fibo plokid imavad vett väga vähesel määral ja selle põhjuseks on materjali jämepoorne struktuur, mis ei võimalda niiskusel kapillaarselt levida. Plokkide vähese veeimavuse tõttu on müüri- ja krohvimördil head kivinemistingimused isegi õhukese kihina, sest mördis oleva vee edasikandumine plokkidele on minimaalne.

Intervjuu Priit Pallum

Intervjuu käigus arutletakse järgmistel teemadel:

BuildIT toetus

Tapp-liitega plokk

Kas lammutada või renoveerida?

Tapp-liitega fibo ploki paigaldus

Step by step juhend leitav ka SIIN!

Kontakt

+372 620 9510
info@e-weber.ee
www.weber.ee

Peterburi tee 75, Tallinn

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.