Parool peab olema: vähemalt 6 tähemärki, vähemalt 1 täht, vähemalt 1 number.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

Kinnita paroolMatchesDoes not match

Vähemalt 6 tähemärki, neist 1 täht ja 1 number, tühik pole lubatud.

.

.

Muuseumitunnid
Muuseum pakub püsinäitusi täiendavaid muuseumitunde igas vanuses huvilistele. Pakkudes võimalusi osaleda aktiivselt käelistes tegevustes järgmistel teemadel: teraviljad ja leib, või valmistamine, lina ja linasaadused, muna ja linnukasvatus, mesi, kartul, hobune ning teised taluloomad ja praktiline tund tehnikahuvilistele.

Õpikojad
Õpikodades õpitakse erinevaid käsitöövõtteid. Õpikoja õues asuvad puutöö- ja sepikoda ning kanga- ja paberituba. Osaleda saab nii kursustel (näiteks sepatöö ja puitmööbli restaureerimine) kui erinevates käelistes tegevustes – voolida puidust tarbeesemeid, valmistada paberit, kujundada kaarte ja palju muud.

→ LOE LISAKS ←

Sepikoda

Sepikoda
1886. aastal ehitatud sepikojas saab tutvuda Eesti erinevatest talusepikodadest pärinevate sepatööriistadega. Sepikojas toimuvad sepakursused ning sepistamise teemalised muuseumitunnid.

→ KÜLASTAGE MEID ←

Rukkiküün ja leivatare

Rukkiküün
Näitus annab ülevaate talirukki kasvatamisest, koristamisest, rehepeksust, tuulamisest ja jahvatamisest ning vajalikest töövahenditest. Külastaja saab käed külge panna rehepeksu- ja jahvatustöödel ning õppida tundma erinevaid viljaterasid. Võimalus tutvuda ka linakasvatuse ja -töötlemise ajalooga.

Leivatare
Leivatares asub suur leivaahi ja siin on võimalik õppida leivaküpsetamise kunsti. Lisaks saab teha käsitsi võid. Leivatares toimuvad Eesti rahvustoitude kursused ning valmistatakse maitsvaid toite.

→ KÜLASTAGE MEID ←

Kontakt

+372 738 3810
epm@epm.ee
www.epm.ee

Pargi 4, Ülenurme vald, 61714 Tartumaa

EXPO FEED

EXPO OFFERS

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.