Kindlustamine on lihtne!

IZI Kindlustusmaakler AS vahendab suurima kindlustusmaaklerina Eestis kaheksa erineva seltsi reisikindlustuse pakkumisi. Lisaks Eestis tegutsevatele seltsidele vahendame ka välisseltside reisikindlustuse lepinguid, tänu millele suudame pakkuda ainulaadseid ja paindlike lahendusi.

Kiire ja lihtne internetipõhine iseteeninduskeskkond aitab kokku hoida väärtuslikku aega ning on abiks sobivaima reisikindlustuse leidmisel.

Võrdle reisikindlustus hindu ja tingimusi IIZI veebilehel
www.iizi.ee

Korduma kippuvad küsimused reisikindlustuse kohta

Mida katab reisitõrkekindlustus?

Reisitõrke kindlustusjuhtumiteks on reisi ärajäämine, hilinemine või katkemine vastavalt tingimustele. Nagu ikka kindlustuse puhul peab olema tegu ootamatu ja ettenägematu sündmusega. Kindlasti ei tohi kindlustuspoliisi sõlmimisel olla juhtum juba toimunud (haigestunud) või selle toimumine olla vältimatu. Sellisel juhul selts kaitset ei paku. Samuti ei paku selts katet oma hooletuse puhul (äratuskell ei helisenud).

Reisitõrke kaitse kogusumma võiks olla sama suur kui reisile tehtud kulutused. Kokku tuleb arvutada piletid, majutus ja muud kulutused (nt autorent, kontserdipiletid).

Loe lähemalt!

Gallery

Страхование путешествия

Контакт

16660
info@iizi.ee
www.iizi.ee

Pärnu mnt 158/1, Tallinn