menu

Data Symphony - veebisündmuste analüüsi võimsuse avamine

Andmete kogumine ja analüüsimine enne, ajal ja pärast veebipõhist üritust hõlbustab oluliselt teie tööd selle tõhususe hindamisel. See aitab teil arendada ja parandada veebiprojekte asjatundlikult, tuginedes faktidele ja arvudele. Me ütleme teile, kuidas see toimib.

Andmete kogumine enne veebisündmust

Andmete kogumine enne ürituse algust on vajalik nii potentsiaalse kliendibaasi moodustamiseks kui ka külastajate ja maandumise analüüsiks. Soovitame alati kasutada veebisündmusel osalemise taotlemiseks registreerimisvormi, mille külastajad peavad täitma enne ürituse algust. Nende vormide kasutamine aitab:

Milline on parim registreerimisvorm, mida kasutada? Soovitame peatuda võimalusel, kus tuleb täita viis kuni seitse punkti, mitte rohkem. Valige registreerimisvormile teie jaoks kõige olulisemad küsimused, mille vastused aitavad teil saavutada soovitud eesmärki, olgu selleks siis e-posti aadresside andmebaasi saamine või arusaamine, millised valdkonna spetsialistid teie veebikonverentsile tulid. Kui registreerimisvorm on liiga pikk, ei pruugi teie potentsiaalne osaleja soovida lõpuni minna ja nupule "Osale" vajutada, seega kasutame ainult kõige asjakohasemaid küsimusi, ärge koormake registreerimisvormi üle.

Samuti peate kasutama järgmisi mõõdikuid, et analüüsida oma veebipõhise ürituse reklaami või veebipõhise ürituse stardilehe tõhusust:

Andmete kogumine veebisündmuse ajal

Veebisündmuse ajal saate jälgida külastajate aktiivsust, registreerida, millised deklareeritud veebietendused said maksimaalse arvu külastajaid, jälgida osalejate aktiivsust. Oleme välja toonud mõned kasulikud statistilised andmed:

Andmete analüüs pärast veebisündmust

Samuti on oluline kasutada:

Miks on vaja analüüsida veebisündmuse statistilisi andmeid?

Veebisündmuse platvormidel, nagu OnlineExpo, on lisatud funktsioonid statistiliste andmete kogumiseks. Andmete tõlgendamine on väärtuslik teave, mis aitab mõõta ürituse ettevalmistamise ja läbiviimise tõhusust. OnlineExpo platvormi saate alati kasutada külastajate tegevusstatistika kogumiseks, sündmuse statistika jälgimiseks ja analüüsimiseks ning külastajate hinnangute kogumiseks. Platvormi on integreeritud valmislahendused veebisündmuste teenindamiseks, nii et selliste lahenduste kasutamine statistiliste andmete kogumiseks ja hindamiseks on teile tõeline abi.

Statistiliste andmetega töötamise reeglid

Suurendage oma sihtrühma kaasamist veebisündmusesse, suurendage potentsiaalsete klientide arvu , kasutage erinevaid mõõdikuid. Olge loovad, analüüsides andmeid. Ja Onlineexpo platvormil saate korraldada hoidke online ja hübriidüritusi mis tahes keerukusega!

Soovitame lugeda ka järgmist:

Küsitlus pärast üritust - 12 kõige olulisemat küsimust

Lisateave veebiürituste platvormi OnlineExpo võimaluste kohta