menu

Isiklike ürituste täiustamine virtuaalsete osalejate võimalustega: OnlineExpo konsooli akna tutvustamine

Isiklikud üritused on oluline viis klientidega suhtlemiseks ja suhete loomiseks, kuid kaugtöö ja digitaalse kaasamise suurenemise tõttu on oluline pakkuda ka virtuaalseid võimalusi. Siinkohal tulebki appi ürituse platvorm OnlineExpo konsooliaken. See võimas vahend võimaldab ürituste korraldajatel pakkuda sujuvat kogemust nii kohalikele kui ka virtuaalsetele osalejatele, võimaldades samaaegselt live-video ja ürituse sisu sirvimise vaatamise võimalust. Uurime, kuidas see funktsioon saab virtuaalsete osalejate võimaldamise kaudu parandada isiklikke üritusi.


Samaaegne live-video ja ürituse sisu sirvimise vaade

OnlineExpo konsooliaknas on kaks peamist ala: vasakul asuv suur peapiirkond, kus kuvatakse otseülekannet, ja paremal asuv külgriba, kus kuvatakse päevakava ja muud funktsioonid, nagu vestlus, küsitlused, viktoriinid, küsimused ja vastused ning mängud. Selline ülesehitus tagab, et kohalikud osalejad saavad üritust otseülekandes jälgida, kuid samas on neil võimalik külgribal funktsioonide kaudu virtuaalsete osalejatega suhelda.

Aga mis siis, kui virtuaalsed osalejad soovivad sirvida ürituse veebisaiti või vaadata muud ürituse sisu, kuid samas saavad nad vaadata otseülekannet? Siinkohal tulebki mängu sirvimisrežiimi nupp. Kui see on sisse lülitatud, muutub videostriim väikeseks liikuvaks aknaks ja konsooliakna põhialal kuvatakse ürituse saiti, lehekülgi ja sisu. See võimaldab virtuaalsetel osalejatel sirvida ürituse saiti ja vaadata muud ürituse sisu, kuid samas saavad nad külgribafunktsioonide kaudu otseülekandes osaleda.

Sirvimisrežiimis jääb külgriba samaks, näidates päevakava ja muid funktsioone, nagu vestlus, küsitlused, viktoriinid, küsimused ja vastused ning mängud. See tähendab, et virtuaalsed osalejad saavad ikkagi suhelda isiklikult kohalviibijatega ja osaleda üritusel, isegi kui nad ei saa füüsiliselt kohal olla.

Lisaks saavad sellest võimalusest kasu ka sündmuse kohapealsed külastajad. Nad saavad konsooli abil vaadata samaaegselt ühte ürituse sessiooni otseülekandes ja teist ürituse sessiooni otseülekandes või tellitavalt, sirvides samal ajal ürituse sisu. Nii saavad nad oma aega üritusel maksimaalselt ära kasutada ega jäta ühtegi olulist sessiooni või sisu vahele.


OnlineExpo konsooli aken on võimas vahend, mis võib tõhustada isiklikke üritusi, võimaldades virtuaalseid osalejaid ja parandades kohapealset osavõtukogemust. Tänu samaaegsele otseülekande ja ürituse sisu sirvimise võimalusele saavad ürituste korraldajad pakkuda sujuvat kogemust nii kohalikele kui ka virtuaalsetele osalejatele. Seda funktsiooni pakkudes saavad ürituste korraldajad laiendada oma haaret ja kaasatust, muutes oma üritused kõigile osalejatele kättesaadavamaks ja kaasavamaks.


Broneerige kohetasuta konsultatsioon ja me juhatame teid ürituste protsessi lihtsustamisel!
 

Samuti soovitame lugeda:

Ürituse sisu tsentraliseerimine OnlineExpo dünaamilise päevakavaga

Lisateave ürituste platvormi OnlineExpo võimaluste kohta