Parool peab olema: vähemalt 6 tähemärki, vähemalt 1 täht, vähemalt 1 number.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

Kinnita paroolMatchesDoes not match

Vähemalt 6 tähemärki, neist 1 täht ja 1 number, tühik pole lubatud.

Karjääripäevad 2017
Avamine: 24. oktoober

Karjääripäevad 2017

Eesti ja Baltimaade suurimal virtuaalsel töömessil osalevad kümned suured, keskmised ja väikesed ettevõtted Eestist kui ka peakontoritega teistes Läänemere-äärsetes riikidest – Sinu karjäärivalikud pole kunagi enne olnud nii laialdased ja põnevad! Tutvu mugavalt surfates ettevõtete stendidega, leia üles parimad tööandjad ja unistuste tööpakkumised, küsi, arutle ja kandideeri. Isegi kui sa ei otsi hetkel aktiivselt tööd, on mõistlik hoida silmad lahti, võibolla just siis leiad oma ühistuste töö!Töömessil osalemine on kõikidele tööotsijatele tasuta. Osaleda võivad nii aktiivselt tööturul oma võimalusi otsivad inimesed kui ka need, kes tahavad end lihtsalt tööturu hetkeolukorraga kurssi viia.

15

1k

2

0

SHARE

Virtuaalmess 24.–30. oktoobril 2017


Eesti ja Baltimaade suurim virtuaalne töömess ehk Karjääripäevad 2017 toimub 24.–30. oktoobril 2017.

Töömessil osalevad suured ja ihaldusväärsed ning paljud väikese ja keskmise suurusega Eesti ja rahvusvahelised tööandjad. Ettevõtted otsivad aktiivselt uusi töökaid kolleege paljudes eri valdkondades. Ole aktiivne ja suhtle ettevõtete värbajatega ning tõuka oma uuele karjäärile hoog sisse kas siis Eestis, Lätis või Leedus. Virtuaalmessil saad enda asukohast sõltumata suhelda tööandjatega isiklikult Sind huvitavatel teemadel ning otsida vastuseid kõigile tekkinud küsimustele – nii personaalses chatis kui ühistes aruteludes.

Tutvu tööandjate, aktiivsete pakkumiste ning töötingimustega ja kandideeri sobivale ametikohale otse messil! Tööandjad jagavad tööotsijatele infot ettevõtte töökultuuri, pakutavate väljakutsete ning ühiste tegevuste kohta. Jätke sobivatele tööandjatele oma kontaktandmed ja Te võite valitud ettevõtte tegusa kollektiivi liigmeks osutuda kas kohe või ka aasta-kahe pärast. Tehke otsepakkumisi avatud ametipositsioonide täitmiseks.

Sel aastal toimub virtuaalse töömessiga samal ajal ka tööandjate ning tööotsijate kontaktmess Tallinnas Viru Keskuse aatriumis.

Ära maga oma parimaid karjäärivõimalusi maha!

Registreeru

Parool peab olema: vähemalt 6 tähemärki, vähemalt 1 täht, vähemalt 1 number.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

Kinnita paroolMatchesDoes not match

EXPO FEED

EXPO OFFERS

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.