menu

Mäng on käimas: Supercharge Your Sporting Event with Social Media Strategies: Supercharge Your Sporting Event with Social Media Strategies

Maailmas, kus sotsiaalmeedia on meie igapäevaelu lahutamatu osa, võib julgelt väita, et teie üritus saab huvi tekitamisest internetis kasu. Looge ürituse platvormil, Twitteris või Facebookis spetsiaalne lehekülg, et anda inimestele teada, millal ja kus teie üritus toimub. Alustage teaserite saatmisega ja ürituse lähenedes avalikustage täpsemad üksikasjad.

Võite kasutada sotsiaalmeediat ka selleks, et julgustada oma järgijaid osalema. Käivitage sihtotstarbeline hashtag ja kutsuge jälgijad üles jagama oma spordilugusid ning kui ürituse päev saabub, kasutage Snapchati filtreid ja Facebooki live-videot, et kasutada maksimaalselt ära kasutajate loodud sisu. Mida rohkem suudate enne üritust, selle ajal ja pärast seda levitada, seda edukam on see.

Siin on mõned populaarsed strateegiad:

1. Loo sündmuse lehekülg

Looge ürituse lehekülg, mida inimesed külastavad, et saada teavet teie ürituse kohta. Kvaliteetsed pildid tervitavad neid kohe ja kogu teave, mida nad peavad teie ürituse kohta teadma, on saadaval. Näiteks vastake kindlasti järgmistele küsimustele:

  • Kes te olete? Lihtne link teie ürituse lehelt teie organisatsiooni sotsiaalmeediaprofiilile ja veebisaidile.
  • Kus ja millal üritus toimub? See oluline teave peaks olema kasutajatele nähtav kohe, kui nad lehele navigeerivad.
  • Mis on teie ürituse teema ja miks te seda korraldate? Ürituse lehe formaat peaks tagama, et teie üritusest huvitatud inimesed pääsevad ligi kõigile üksikasjadele.

Seejärel pakub sündmuse platvorm lisaks põhiteabele võimalust lisada galeriisse teie üritusega seotud pilte, et köita ja hoida kasutajate tähelepanu.

2. Tutvuge teiste sotsiaalmeedia platvormide ja kanalitega

Oluline on reklaamida oma üritust kõigi sotsiaalmeediakanalite kaudu. Siin on mõned, mida tasub kaaluda:

  • Twitter
  • Instagram
  • TikTok
  • Eventbrite

Olenemata valitud kanal(idest), looge unikaalne hashtag, korraldage võistlusi ja konkursse ning julgustage kasutajaid suhtlema, et levitada sõnumit võimalikult kaugele. Spordisündmused võivad kõnetada väga erinevaid demograafilisi sihtrühmi, seega mida rohkem kanaleid te reklaamimiseks kasutate, seda tõenäolisemalt jõuate laia publikuni.

3. Keskendumine võrgustike loomisele ja teavitustegevusele

Edukas üritus meelitab tõenäoliselt teisi inimesi, kes aitavad seda korraldada. Kõigil neil inimestel ja organisatsioonidel on tõenäoliselt ka sotsiaalmeediakontod. Propageerige tarnijate ja sponsorite lehti, kellega te koostööd teete, linkides nende lehekülgedele ja julgustades neid suhtlema ja postitama oma postitusi. Kasutage arutelufunktsiooni, et jagada sõnumeid selle kohta, kui põnev on teiega koostööd teha.

Ürituse platvorm pakub lihtsaid veebipõhiseid vahendeid teabe levitamiseks. Kaaluge, kas korraldada enne ürituse toimumiskohas livestream, et tutvustada toimumiskohta ja reklaamida sponsoreid. Nii pakute neile eksklusiivseid soodustusi teie ürituse toetamise eest ja suudate nende toetajate tähelepanu äratada!

4. Kaaluge tasulist reklaami

Kõik suuremad sotsiaalmeediaplatvormid pakuvad nüüd tasulist reklaami, et püüda sihtgrupi tähelepanu. Need kanalid, samuti Google'i otsingureklaami funktsioon, pakuvad teile võimalust jõuda andmete valiku kaudu paremini oma sihtrühmani kui traditsioonilise meediareklaami kaudu. Kuigi reklaam nõuab alginvesteeringut, võib kasu olla väga suur.