menu

13 konverentsi meelelahutuse ideed, et vaimustada külalisi

Pärast seda, kui nad on viimased kaks aastat kodus olnud, on ürituste külastajad rohkem kui kunagi varem näljased lõbusate ja põnevate ürituste järele. Kuna isiklikud üritused naasevad, kuid virtuaalsed ja hübriidüritused jäävad, peavad ürituste, sealhulgas veebikonverentside korraldajad leidma viise, kuidas julgustada osavõttu ja tagada, et nende aeg kulub hästi.

Vaadake neid 13 konverentsi meelelahutuse ideed, et hoida külalised hõivatud ja saata nad õnnelikult koju.

1. Elav orkester

Broneerige ettevõtte üritusele live-orkester. Et külalised tantsupõrandale saada, leia bänd, mis katab populaarseid või klassikalisi laule. Soovitame otsida kohalikke artiste. Boonus: paluge bändil kirjutada kiire laul teie ettevõtte kohta, milles mainitakse nimeliselt mõnda inimest; publik on vaimustuses.

2. Mustkunstnik/hüpnotiseerija

Laadige oma külaliste kujutlusvõimet, palgates mustkunstniku või hüpnotiseerija. Nad võivad korraldada laval otseülekande, mis edastatakse virtuaalselt kaugele osalejatele. Või, kui tegemist on isikupärasema variandiga, võib mustkunstnik kõndida laudade vahel (või videokonverentsiruumide vahel), et osalejaid vaimustada.

3. Täiendatud reaalsus

Viige isiklikud ja virtuaalsed külalised kokku liitreaalsuse (AR) abil. Otsige rakendusi, mis võimaldavad teil luua AR-jahti, milles inimesed saavad osaleda olenemata sellest, kus nad parasjagu viibivad. See on nagu Pokemon Go ärimaailmas.

4. Virtuaalne reaalsus

Kui ürituse eelarve ei võimaldanud teil valida kohta rannas, ei tähenda see, et te ei saa külalisi ookeani äärde kutsuda. Püüdke oma külalisi virtuaalreaalsuse (VR) peakomplektiga. Laske osalejatel kordamööda VR-mänge mängida või integreerige VR oma esitlustesse, kasutades 360-videot ja interaktiivseid andmevisualiseerimisi.

Laske ürituste tehnoloogia uusimatel suundumustel inspireerida oma firmaürituse meelelahutusideid.

5. Karaoke

Murda oma üritusel jää selle karaoke-konverentside meelelahutuse ideega! Teie külalised võivad jääda siia kauemaks, oodates hetke, mil nad mikrofoni ees esinevad. Karaoke üritusel on Tina Turneri sõnul "lihtsalt parim", alates hip-hop riimidest kuni kaasahaaravate ballaadideni.

6. Akrobaadi/tsirkuseartisti esinemine

Otsite unikaalseid konverentsi meelelahutusideid, et osalejad rõõmustaksid? Viige oma ürituse meelelahutus uuele tasemele akrobaadi või muude tsirkuseetenduste, näiteks tulehingamise või pantomiimiga. Kaasake seda etendust ürituse hashtagiga ja saate kindlasti brändi mainimisi sotsiaalvõrgustikes.

7. Ronimissein

Ronimissein aitab üritusel osalejatel verd laiali ajada. Ürituse korraldajad lisavad programmi sageli soojenduspausid, et külastajad ei väsiks, ei tüdineks ega häiriks. Ronimissein võimaldab viia ürituse uuele tasemele.

8. Käsitööõlle või veini degusteerimine

Koostöös kohaliku õlletehase või veinikeldriga pakkuge külalistele õlle- või veinidegustatsiooni. Paaritage neid maitsvate suupistetega, et suurendada elamust. Palgata sommeljee, kes juhendab külalisi degusteerimise ajal.

9. Foto-/videokabiin

Laske külalistel jäädvustada oma üritusest püsivaid mälestusi foto- või videokabiini abil. Brauseripõhine fotokabiin, nagu Snapbar, võimaldab virtuaalseid külalisi hõlpsasti lõbutsemisse kaasata. Looge oma taustad ja postitage fotosid ürituse sotsiaalsele seinale või fotomosaiigina.

10. Koomik

Miski ei murra jääd ja paku lõbusat pausi istungite vahel nagu koomik. Teavitage teda kõigist kontorihetkedest, et ta saaks tulla välja naljakate naljadega, mis ei lase külalistel igavleda.

11. Kutsikate paus

Andke oma ürituse osalejatele koht, kus saab kutsikaid silitada. Kohalikud varjupaigad ja päästekeskused toovad sageli teie üritusele kutsikaid vastutasuks nende programmidele tehtava annetuse eest. Kohene stressi maandamine ja dopamiin: jah.

12. Tõeline kunstnik

Kutsuge karikaturist, kes joonistaks portreed, mis meenutavad külalistele teie üritust veel kaua pärast selle lõppu. Teine trend on palgata kunstnik, kes loob portreed sellest, mis toimub otse nende silme ees. Külalistele meeldib seda vaadata ja valmis kunstiteose saab teie kontoris välja panna.

13. Hiiglaslik ideede sein

Julgustage osalemist hiiglaslike ideede seintega. Küsitluste või ajurünnakute jaoks jagage külalistele kleeplokke ja markereid, et nad saaksid oma ideid jagada ja seinale panna. Küsitluste, vestluste ja sotsiaalsete seinte abil on lihtne kaasata kaugeid liikmeid.

Näpunäiteid loominguliste koosolekute meelelahutuse ideede kohta

Kas olete valmis mõnda ülaltoodud konverentsi meelelahutusideedest ellu viima? Järgige neid näpunäiteid eduka ürituse planeerimiseks.

Meelelahutuse eelarve

Lisaks personalikuludele, kõnelejate tasudele ja saali maksumusele peaks ürituse eelarve sisaldama ka meelelahutuse kuluartiklit. Selles artiklis loetletud meelelahutusideed on erineva hinnaga. Hankige mitu pakkumist ja kui teil on piiratud eelarve, mõelge kokkuhoiu peale. Näiteks muusikut või artisti otsides võite leida kohaliku artisti, kelle hind võib olla madalam kui üleriigilise artisti oma.

Kindlasti uuri, mida kunstniku tasu sisaldab ja kas vajad mingeid toetavaid elemente. Näiteks kas teie koomik toob kaasa helisüsteemi või peate selle rentima? Või soovite fotokabiini puhul ehk rekvisiite, mis sobiksid teie ettevõtte või ürituse kaubamärgiga.

Selleks, et te ei jätaks midagi tähelepanuta, kasutage meie ürituse planeerimise kontrollnimekirja.

Tunne oma publikut

Pidage meelelahutusvõimaluste hindamisel silmas järgmist.

Demograafia: Meelelahutust planeerides arvestage oma külaliste demograafilisi andmeid. Kui teie publik on vanem, võivad nad hinnata peene veini degusteerimist või klassikalist muusikat mängivat bändi. Kas olete suunatud nooremale publikule? Võib-olla on ronimissein populaarsem.

Külaliste arv: Teie meelelahutus sõltub suuresti külaliste arvust. Interaktiivsed üritused sobivad kõige paremini väikestele rühmadele, samas kui suured etendused hoiavad rahvast meelelahutust. Kas kasutate iseteeninduslikku meelelahutust, näiteks fotokabiini? Teil võib olla vaja paari, et külalised saaksid seda nautida ilma liiga kaua ootamata. Või kasutage sellist rakendust nagu Snapbar.

Toimumiskoht: Mõelge erinevate vaba aja veetmise võimaluste jaoks vajaliku ruumi peale. Kui palkate grupi, vajate ruumi ka tantsupõranda jaoks. Akrobaatide etendus nõuab kõrget lage. Väikeste ruumide puhul on kõige parem ühe artisti, näiteks koomiku esinemine.

Kuumad näpunäited: Võtke oma ürituse planeerimisel ära arvamine. Ürituse-eelne küsitlus võimaldab teil külalistelt nende meelelahutuslikest eelistustest küsida.

Tegelege virtuaalselt

Ärge unustage meelelahutuse planeerimisel virtuaalset komponenti. Korraldage oma ürituse etendused otseülekandena, et külalised saaksid neid nautida, kus iganes nad ka ei viibiks. Looge virtuaalne fotokabiin, mis kasutab samu fotosid kui kohalik üritus. Kas soovite korraldada isikliku ürituse raames hiiglaslikku ideede seina? Laske virtuaalsetel osalejatel oma ideid sotsiaalsel seinal jagada.

Selline terviklik ürituste haldamise platvorm nagu OnlineExpo aitab teil hallata kõiki ürituse planeerimise üksikasju, alates registreerimisest ja brändi kujundamisest kuni isiklikult ja eemal viibivate osalejate vahelise lõhe ületamiseni selliste vahendite abil nagu kohalik vestlus, küsitlused, mängimine ja videoruumid.

Paluge tasuta demoülevaadet juba täna, et näha, kuidas OnlineExpo aitab teil planeerida ja hallata oma üritusi, olgu need siis personaalsed, virtuaalsed või hübriidüritused.

Samuti soovitame lugeda:

13 ettevõtteürituste trendi, mis muudavad teie üritused silmapaistvaks

Lisateave ürituste platvormi OnlineExpo võimaluste kohta