menu

Parandage oma veebivõrgustikku ja korraldage virtuaalseid ühendusi

Võrgustike loomine on meie tööelu oluline osa. Olenemata sellest, kas keegi otsib uut karjääri või võimalust või lihtsalt uusi sidemeid tööstusharus, aitab võrgustikutöö seda teekonda lihtsamaks teha.

Võrgustikutöö annab suurepärase võimaluse aidata teistel luua tugevaid sidemeid, arendada ametialaseid suhteid ja õppida tööstusharu suundumusi.

Ajalooliselt toimus suhtlemine isiklikult. Kuid digitaalne ümberkujundamine ja üleilmne üleminek valdavalt virtuaalsele keskkonnale pakuvad hämmastavaid võimalusi luua virtuaalse võrgustikutöö kaudu sisukaid sidemeid.

Loe edasi kõike, mida pead teadma virtuaalsest võrgustikutööst, sealhulgas seda, mis see on, kuidas see on võrreldav traditsioonilise võrgustikutööga ja mida on vaja oma eduka virtuaalse võrgustikutöö korraldamiseks (vihje: õige strateegia, vahendid ja platvorm virtuaalsete ürituste jaoks).

Mis on virtuaalne võrgustumine?

Erinevalt näost-näkku suhtlemisest toimub virtuaalne võrgustikutöö ainult internetis asünkroonses vormis, ilma üritusteta. Näiteks LinkedIn platvorm on virtuaalne ruum, mis on pühendatud professionaalsele võrgustikutööle. Kasutajad saavad tutvustada oma ametialaseid saavutusi, luua sidemeid, õppida, leida või kandideerida töökohtadele.

Nüüd võtke kõik, mida LinkedIn teeb, ja muutke see sünkroonseks virtuaalseks ürituseks, kus osalejad saavad suhelda reaalajas mugavalt oma kodukontorist. See on virtuaalne võrgustumine oma parimas, kõige huvitavamas ja rahuldust pakkuvamas vormis.

Võrgustikutöö tähendab lihtsalt teiste spetsialistide leidmist, kohtumist, ühendamist ja suhete loomist teiste spetsialistidega virtuaalses keskkonnas.

Virtuaalne ja traditsiooniline võrgustikutöö

Te võite küsida: Kas on mingeid konkreetseid eeliseid või põhjusi, miks valida virtuaalne võrgustikutöö traditsioonilise, silmast-silma võrgustikutöö asemel? Või mida täpselt hõlmab virtuaalne võrgustikutöö? Vastus on jaatav ja palju head.

Online-võrgustik pakub mitmeid väärtuslikke eeliseid, nagu ka näost-näkku üritused, millel on sama eesmärk. Avaldame mõned neist.

Online-võrgustiku eelised ürituste korraldaja seisukohast vaadatuna

Ürituse korraldaja või planeerija jaoks pakub virtuaalne võrgustumine järgmisi eeliseid:

Virtuaalsete võrgustike loomise ürituste eelised osalejate seisukohalt

Osalejate jaoks pakub veebipõhine võrgustikutöö:

Kuidas võrgus võrgustuda

Eduka virtuaalse ürituse planeerimisel on mitu sammu.

Hea uudis on see, et õige platvorm ja vahendid muudavad ürituse planeerimise lihtsaks. Järgmise virtuaalse võrgustumise puhul järgige neid samme.

1. Määratlege oma eesmärgid

Esimene samm enne mis tahes ürituse alustamist on eesmärkide seadmine. Kuid millised näevad virtuaalse võrgustumise puhul välja tugevad eesmärgid? Kuna seda tüüpi virtuaalsete kohtumiste eesmärk on tuua inimesed kokku, et luua sidemeid, ei pruugi eesmärgid olla ürituse korraldaja seisukohast selged.

Kõigepealt peaks virtuaalse võrgustikuürituse eesmärk olema osalejate jaoks huvitava, huvitava ja rahuldust pakkuva kogemuse edendamine. Kuid teie ettevõtte jaoks võiksite soovida:

Kui teil on selge ettekujutus sellest, mida soovite selle ürituse abil saavutada, on teil lihtsam töötada välja programm, mis aitab teil seda saavutada.

2. Mõelge logistikale

Logistika osas tuleb palju ette valmistada, enne kui avate külastajatele oma veebivõrgustiku väravad.

Kuidas, millal ja kus üritused toimuvad? Palju sellest saab osalejatele teada ürituse programmis. Kuid enne selle koostamist peate ise aru saama, kuidas soovite, et üritus toimuks.

Mõelge nende küsimuste üle, kui valmistute tegutsema:

Need küsimused kriipsutavad vaid logistika pinda, kuid need on suurepärane lähtepunkt, mis aitab kujundada teie virtuaalse võrgustiku iseloomu.

3. Seadke päevakava

Võrgustikutöö ei tohiks toimuda põhimõttel "igaüks enda eest" Ürituse päevakava aitab kõike korraldada. See ei peaks sisaldama mitte ainult algusaega, vaheaega ja lõpuaega, vaid ka planeeritud tegevusi, mis on mõeldud osalejate kaasamiseks ja lubatud suhtluse edendamiseks.

Kas te ei tea, mida vaheaegadesse lisada? Lugege edasi, et saada inspiratsiooni veebivõrgustike loomiseks, mida teie ja teie külastajad kindlasti naudivad.

4. Valige platvorm ja vahendid

Huvitav veebivõrgustik kasutab platvorme ja vahendeid, et tuua kõik ühe katuse alla. Virtuaalne võrgustikutöö nõuab erifunktsioone ja -võimalusi, mis aitavad osalejaid kaasata.

OnlineExpo pakub virtuaalse ürituse platvormi, mis on varustatud kõigi vajalike vahenditega eduka virtuaalse võrgustikutöö loomiseks, läbiviimiseks ja haldamiseks. Live-hääletamine hoiab osalejad kaasatuna ning kogukonna funktsioonid ja järelmeetmete vahendid aitavad neil suhelda nii ürituse ajal kui ka pärast seda.

5. Kutsuge külalisi

Enne külaliste kutsumist veenduge, et teil on olemas ürituse veebisait ja registreerimise/piletimüügi tööriistad, et muuta kutsumisprotsess võimalikult sujuvaks ja alustada kohe väärtuslike andmete jälgimist.

Kui olete valmis, postitage sotsiaalmeedias, et tõsta teadlikkust üritusest, lisage see oma järgmisesse postitusnimekirja või saatke välja ametlikud kutsed, kui korraldate midagi eksklusiivset.

Inspiratsioon veebivõrgustike loomiseks

Vajate ideid, kuidas alustada oma virtuaalset võrgustikuüritust? Siin on mõned loomingulised viisid, kuidas murda jää ja tutvustada külalisi üksteisele.

Kuidas olukorda maandada

Armastage seda või vihkake seda, stressi maandavad ja vestlust käivitavad teemad käivitavad veebivõrgustike loomise hüppeliselt. Kõigile ei ole uute inimestega kohtumine mugav ja mõnel võtab veidi kauem aega, et end mugavalt tunda kui teised.

Lugude jutustamine

Igal inimesel on unikaalne elukogemus või naljakas lugu. Veebivõrgustike loomise ajal pidage virtuaalne "jaanitulest jutustamine" (võib-olla süüdata kogunemisruumis isegi digitaalse tule, et luua meeleolu).

Online-võrgustikud on keskendunud äritegevusele, seega võimaldab osalejatel murda nähtamatu seina ja muutuda veidi lõdvemaks, mis võimaldab neil näidata oma inimlikkust ja aitab tuua üritusele mugavustunnet.

Siin on mõned jututeemad, mida kõigile soovitada:

Puhkeruum introvertidele

Umbes 20-40% elanikkonnast peab end introvertideks, mis tähendab, et neid on igal võrgustikuüritusel palju.

Vestluste alustamine ja võrgustike loomine ei ole kõigi jaoks ning introvertne külaline võib end kõrvalejäetuna tunda. Kui on aeg veeta oma veebivõrgustikku, et leida ja luua ametialaseid sidemeid, looge introvertidele mugav ruum.

Eraldi ruumide korraldamine introvertidele aitab leevendada närvilisust, mis tekib võrgustumisürituste ajal. Kui osalejad liituvad sessiooniga teades, et ruum on täis inimesi, kellel on sama pinge või stress nagu neil, leevendab see pingeid.

Siin on mõned näpunäited introvertidele mõeldud ruumide sisustamiseks, et muuta need mugavaks ja külalislahkeks:

Mida otsida virtuaalse ürituse haldamise platvormi puhul

Otsige veebipõhise võrgustikutöö jaoks terviklikku lahendust, mis võimaldab teil korraldada kõik edukaks võrgustikutööks vajaliku ühe virtuaalse katuse all. OnlineExpo teeb võrgustikutöö lihtsaks selliste funktsioonidega nagu live-küsitlus, live-chat ja live-voogi.

Kunagi varem ei ole olnud nii lihtne luua osalejatega reaalajas ühendust, kus iganes nad ka ei viibiks.

Taotlege demo juba täna, et näha, kuidas meie platvorm võib teie virtuaalset üritust käivitada.

Samuti soovitame lugeda:

13 ettevõtteürituste trendi, mis muudavad teie üritused silmapaistvaks

Lisateave ürituste platvormi OnlineExpo võimaluste kohta