Menüü
Teavitused
Avamine: 31. oktoober

PROLOG Rahvusvaheline Tarneahelakonverents

Tere tulemast PROLOG-i Rahvusvaheline Tarneahelakonverents 2024 kodulehele.

PROLOG-i Rahvusvaheline Tarneahelakonverents "Tarneahelajuhtimise võimalused majanduse konkurentsivõime tõstmisel." toimub
31. oktoobril 2024 Nordic Hotel Forum konverentsikeskuses (Viru väljak 3).

REGISTREERIGE varakult, sest kohtade arv on piiratud.

Külastusi
2 875

Programmijuhi tervitus
   

Hea PROLOGi Tarneahelakonverentsil osaleja
   

Kohtume teiega juba seitsmes kord rahvusvahelisel tarneahela konverentsil.

Vaadates tagasi, mida olen eelmistel kordadel konverentsi tutvustusse kirjutanud, siis märksõnad on sarnased – ootamatused, kriisid, muutused, kohanemine. Need pole ka praegu kuhugi kadunud. Tänavune konverents toob kaks märksõna lisaks - poliitikad ja prioriteedid.

Loodetavasti on enamustele kohale jõudnud: meie peamine prioriteet praegu ja lähitulevikus on julgeolek. Meie all ei mõtle ma ainult Eestit, vaid kogu Euroopat. Samas, kas meie poliitikad ja prioriteedi on oludele vastavalt muutunud?

PROLOGi Tarneahelakonverents aitab keerulises maailmas selgusele jõuda.

Hoiame oma rahvusvahelist joont. Me ei ole muutustes üksi, kogu maailm otsib vastuseid samadele küsimustele. Seetõttu toome teile esinejaid üle maailma, et anda toimuvast globaalne vaade.

Konverentsi selgroog on kohalikud parimad esinejad, kellel on näited lahendustest siinsamas Eestis. Pakume esinejaid, kelle juhtimiskogemused aitavad näha võimalusi muutuvas ärikeskkonnas ja leida lahendusi probleemide ületamiseks. Läbi rahvusvaheliste ja Eesti esinejate kogemuste toome selgust, kuidas maailmas toimuvad protsessid mõjutavad meie ettevõtete ja riigi tegevust. Peame teadma, kuidas logistika-ja tarneahelajuhtidena õigete otsuste tegemiseks selles segaduses orienteeruda.

PROLOGi seitsmes rahvusvaheline Tarneahelakonverents on väärtuslik kohtumispaik kõigile tööstuse-, kaubanduse-, ekspedeerimise-, transpordi- ja logistikasektori inimestele. See on suurepärane koht, kus luua uusi kontakte tarneahela ja ostuvaldkonnas. Lisaks päevastele ettekannetele maailma ja Eesti parimatelt ekspertidelt on konverentsi lahutamatu osa õhtune võrgustumine – suhtlus vabas õhkkonnas veini ja suupistetega.

Nii ka seekord!
   

Kutsun teid konverentsil osalema, et üheskoos leida ja seada õiged prioriteedid!
   

Peep Tomingas
konverentsi moderaator programmijuht

Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOG juhatuse liige

Korraldaja kontaktid

.