Menu
Notifications

Esmakordselt Eestis koostöökonverents MEIE 100

10. – 11. mai 2023 Tallinn, Alexela kontserdimaja


Mõjukas meeskond  
Eetiline eestvedamine  
Innukas innovatsioon  
Edukas digimaailm 

Tervise hoidmise ja parandamise nimel töötab Eestis üle paarikümne tuhande inimese. Meie seas on väga erinevate valdkondade spetsialiste, kellel on üksteiselt palju õppida.  

Ajas väljakutsed muutuvad ja neile vastu seismiseks vajame innovatsiooni. Innovatsioon sünnib tavaliselt erinevaid valdkondi põimides. Täpselt seda meie konverents teebki – pakub kompaktselt kuid süvitsi ülevaateid tervishoiu värsketest tuultes nii digiarenduste, süsteemsete muutuste kui ka patsiendikäsitluse osas.  

Olete oodatud kahepäevasele konverentsile Alexela kontserdimajja, kus esineb 70  tervishoiu arengute eestvedajat nii Eestist kui ka välismaalt.  

Esinejate seas on õed, füsioterapeudid, bioanalüütikud, tervisesüsteemi arendajad, ämmaemandad, radioloogiatehnikud ja teised tervishoiu eksperdid. Kuulama on oodatud kõik tervishoiu valdkonna spetsialistid.  

Meie usume, et mõnikord on vaja parima lahenduse jaoks natuke harjumusi muuta ja piire nihutada. Tuues kokku paljude valdkondade spetsialistid näitame, et koostöö on mitte ainult võimalik, vaid ka väga võimas.  

Konverentsi kontseptsiooni laenasime iduettevõtetelt – kõigil esinejatel on 15 minutit, et anda ülevaade oma innovatsioonikillust. Kokku tuleb neist suur tervishoiu arendamise mosaiik, kus iga tükk leiab oma koha harmoonilises tervikus.    

Tule ja ehitame koos tervishoiu paremaks! 

Pildigalerii leiate SIIT


Konverentsi sisu valmib koostöös Eesti Bioanalüütikute Ühingu, Eesti Füsioterapeutide Liidu, Eesti Ämmaemandate Ühingu, Eesti Radioloogiatehnikute Ühingu, EÕL Intensiivõenduse Seltsingu, Eesti Anesteesia- ja intensiivravi Õdede Ühingu, EÕL Kliinilise Õenduse Seltsingu, EÕL Terviseõenduse Seltsingu ja EÕL Vaimse Tervise Seltsinguga.  

Kogu korraldusmeeskond ja lektorid panustavad vabatahtlikuna. Kõigile osalejatele kehtib sama osalustasu, mis ei sõltu ühingute liikmelisusest. Eesti Õdede Liit ja Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliit katavad lektorite ja kutsutud külaliste osalustasu.

Views count
23 662

Koostööpartnerid

Contacts of organizer

Estonia pst 9, 10148 Tallinn

Lisainformatsioon

Küsimustega konverentsi kodulehe info osas pöörduda tiina@wowevents.ee

Küsimustega konverentsi sisu osas pöörduda ulvi.tasane@kutseliit.eu
 

.